top of page

TONER

Toner.jpeg

Tea Tree Facial Toner 150ml/500ml
Sağlıklı, bakımlı ve ışıldayan bir cilt için, temel cilt bakımında Toniğin rolü büyüktür! Tonik tek başına etkin bir ürün olmakla beraber; öncesinde kullanılan temizleme ürününü desteklediği gibi, sonrasında kullanılacak bakım ürünlerinin de etkinliğini arttırır. Tonik, temel cilt bakımı ritüelinde muhakkak olması gereken cilt bakım ürünüdür.

MedicaPlus Çay Ağacı Yağı içerikli Cilt Bakım Toniği cildi fazla sebum, yağ, kir ve kalıntıdan arındırırken içeriğindeki aktif maddeler sayesinde cildin yenilenmesine ve canlanmasına destek olarak cilde özel bir bakım sunar. Tea Tree Oil etkin maddesi arındırıcı özelliği ile cilde antiseptik etki sunarken, Hammamelis Virginiana Extractları genişlemiş gözeneklerin giderilmesine destek olur. Allantoin aktif maddesi cildin sağlığına hizmet ederken cildin yenilenmesine yardımcı olur. PH 5.5 derecesi ile tüm ciltlerin kullanımına uygun olmakla beraber, cilt Phının düzenlenmesine destek olur.

Bir miktar MedicaPlus Çay Ağacı Yağı içerikli Cilt Bakım Toniği disk pamuk üzerine veya isteğe göre parmak uçlarına alınır, dairesel hareketler ile gözlere temastan kaçınılarak cilde tampon yapılarak uygulanır.
 

Daha canlı, daha sağlıklı, aydınlık , ferah ve temiz bir cilt için MedicaPlus Çay Ağacı Yağı içerikli Cilt Bakım Toniği temel cilt bakım rutininiz için vazgeçilmez bir üründür.

bottom of page