top of page

PEELİNG

Peeling.jpeg

Peeling, ölü hücrelerin cilt yüzeyinden uzaklaştırılması ile yapılan içinde mikro tanecikler ve arındırıcı etkin maddeler barındıran bir nevi cilt temizleme işlemidir. MedicaPlus Apricot Peeling %100 Organik Kayısı Çekirdekleri, Salisilik Asit, Kayısı Çekirdeği Yağı,Passiflora Incarnata Flower Extract, Chamomillia Recutita Flower Extract içermektedir.
MedicaPlus Apricot Peeling, içindeki bu etkin maddeler sayesinde gözenekleri derinlemesine temizler, cildin ışıldamasını sağlar.

MedicaPlus Apricot Peeling, içindeki bu etkin maddeler sayesinde gözenekleri derinlemesine temizler, cildin ışıldamasını sağlar. Peeling sadece yüze değil vücuda da yapılabilir. Başarılı bir peeling, cildi kaplayan ölü cilt hücrelerinin neden olduğu bariyeri ortadan kaldırır ve alt katmanlardaki yeni cilt hücreleri için yer açar. Sağlıklı cilt her daim ışıldar ve parıl parıl görünür. Cildin sağlıklı görünmesi için Peeling, cilt bakımının en önemli adımlarından biridir.

MedicaPlus Apricot Peeling, az bir miktar parmak uçlarına alınır, nemli cilde dairesel hafif hareketler ile parmak uçlarıyla uygulanır, ardından cilt ılık su ile durulanır. Cildin ihtiyacı ve cilt bakım uzmanının önerdiği sıklıkla, düzenli kullanım ile maksimum verim sağlayacaktır.

bottom of page