top of page

CLEANSER

Cleanseler.jpeg

Tea Tree Facial Gel Cleanser 150ml/500ml
Temiz, ferah ve canlı bir cilt için Temizleyici+Arındırıcı+Peeling Etkili 3 aşamalı MedicaPlus Çay Ağacı Yağı İçerikli Cilt Temizleme Jeli cildi temizler,ferahlatır, arındırır ve pürüzsüzleştirir.
Salisilik Asit ve Laktik Asit içeriği ile cildi derinlemesine temizlerken cilt yüzeyindeki pürüzlerin giderilmesine ve ton farklılıklarının düzenlenmesine yardımcı olur,ince çizgilerin görünümünü hafifletmeye destek olur. PH 5.5 derecesi ile tüm ciltlerin kullanımına uygun olmakla beraber cilt pHını düzenlemeye yardımcı olur. Formülündeki Panthenol ile nem dengesini koruyarak cildi arındırır. Tea Tree Oil etkin maddesi ciltteki yağ/sebum fazlalığını düzenlerken,cilde antiseptik etki sunar.

 

MedicaPlus Çay Ağacı Yağı içerikli Cilt Temizleme jeli bir miktar parmak uçlarına alınarak dairesel masaj hareketleri ile gözlere temastan kaçınılarak cilde sürülür, bir miktar ılık su ile jel form köpürtülür, tüm yüz ılık su ile durulanarak köpük ciltten arındırılır.
Profesyonel içeriği ile günden güne bakımı sağlanmış aydınlık bir cilt için MedicaPlus Tea Tree Facial Gel Cleanser cilt bakımınızın en önemli birinci basamağıdır.

bottom of page