top of page

KREMLER

Kremler.jpeg

MedicaPlus Cilt Bakım Kremleri; güçlü içerikleri ve yoğun konsantrasyonları ile doğrudan cildinize etki eden kollektif cilt bakım ürünleridir. Cildinizin ihtiyacına yönelik kullanacağınız kremlerimiz, cildin ihtiyaç duyduğu aktifleri içererek rutin cilt bakımınıza profesyonel dokunuş sağlar.

AgeLess Krem: Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Kremidir. Tripeptide-1 , Tetrapeptide-7, Tip 1 Collagen, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Apricot Kernel Oil ve Hyaluronic Acid içerir. Yoğun profesyonel yaşlanma karşıtı güçlü ajanları ile cildin genç bir görünüm kazanmasına destek olurken cildi nemlendirir, besler ve onarır.

Vitalight Krem: Lekeli ve ton farklılıkları, eşitsizlikleri olan ciltler için geliştirilmiş cilt bakım kremi, içeriğindeki güçlü aktif maddeler sayesinde cildin aydınlanmasına, ton eşitsizliklerinin giderilmesine, canlı ve parlak görünmesine destek olur.L-Ascorbic Acid C Vitamini, Alpha-Arbutin, Glikolik Acid, Azelaic Acid, Provitamin B3 Niacinamid, Glycyrrhiza Glabra Root Extract ve Shea Butter içerir.

PureCatch Krem: Yağlı ve akneli ciltler içindir. Yüksek performanslı güçlü etkin maddeleri sayesinde akne oluşumunu önlemeye ve mevcut durumu düzenleyerek cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek olur. Salisilik Acid, Zinc Gluconate, Provitamin B3 Niacinamide, Provitamin B5 Panthenol, Vitamin B7 Biotin, Sulfurized Tea Ricinolate, Caffeine, Yeast Extract ve Aescuöus Hippocastanun Seed Extract içerir.

Hyaluron Krem: Kuru, hassas ve nemsiz ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için yoğun menlendirici cilt bakım kremidir. Hyaluronic Acid (HA), vücudun bağ dokusu boyunca doğal olarak bulunan bir glikozaminoglikandır,kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen mucizevi bir moleküldür!Hyaluronic Acid, Provitamin B5 Panthenol ve Provitamin B3 Niacinamide ve Shea Butter içerikli güçlü etken maddeleri sayesinde, cildi yoğun nemlendirici, güçlendirici ve besleyicidir.
 

MedicaPlus Cilt Bakım Kremleri yağ, kir ve kalıntılardan arındırılmış temiz yüzünüze hafif masaj ile gözlere temastan kaçınarak uygulanır. Cildinizin ihtiyacına yönelik seçilen MedicaPlus Cilt Bakım kremleri düzenli kullanım ile maksimum verim sağlayacaktır.

bottom of page