top of page

SERUMLAR

Serumlar.jpeg

MedicaPlus Cilt Bakım Serumları; güçlü içerikleri ve yoğun konsantrasyonları ile doğrudan cildinize etki eden kollektif cilt bakım ürünleridir. Serumlarımızın esas görevi; çok yüksek konsantrasyonda aktif içerik bulundurduğu için cildin derinliklerine nüfuz etmesidir.

AgeLess Serum: Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serumudur. Tripeptide-1 , Tetrapeptide-2, Tip 1 Collagen ve Hyaluronic Acid içerir. Yoğun profesyonel yaşlanma karşıtı güçlü ajanları ile cildin genç bir görünüm kazanmasına destek olurken cildi nemlendirir, besler ve onarır.

 

Vitalight Serum: Lekeli ve ton farklılıkları, eşitsizlikleri olan ciltler için geliştirilmiş cilt bakım serumu, içeriğindeki güçlü aktif maddeler sayesinde cildin aydınlanmasına, ton eşitsizliklerinin giderilmesine, canlı ve parlak görünmesine destek olur.L-Ascorbic Acid C Vitamini, Alpha-Arbutin, Azelaic Acid, Provitamin B3 Niacinamid, Glycyrrhiza Glabra Root Extract içerir.
 

PureCatch Serum: Yağlı ve akneli ciltler içindir. Yüksek performanslı güçlü etkin maddeleri sayesinde akne oluşumunu önlemeye ve mevcut durumu düzenleyerek cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek olur. Salisilik Acid, Zinc Gluconate, Provitamin B3 Niacinamide, Provitamin B5 Panthenol, Vitamin B7 Biotin, Sulfurized Tea Ricinolate, Caffeine, Yeast Extract ve Aescuöus Hippocastanun Seed Extract içerir.

Hyaluron Serum: Kuru, hassas ve nemsiz ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için yoğun menlendirici cilt bakım serumudur. Hyaluronic Acid (HA), vücudun bağ dokusu boyunca doğal olarak bulunan bir glikozaminoglikandır,kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen mucizevi bir moleküldür!Hyaluronic Acid, Provitamin B5 Panthenol ve Provitamin B3 Niacinamide içerikli güçlü etken maddeleri sayesinde, cildi yoğun nemlendirici, güçlendirici ve besleyicidir.
 

MedicaPlus Cilt Bakım Serumları yağ, kir ve kalıntılardan arındırılmış temiz yüzünüze 2 ila 3 damla damlatılıp hafif masaj ile gözlere temastan kaçınarak uygulanır. Cildinizin ihtiyacına yönelik seçilen MedicaPlus Cilt Bakım serumları düzenli kullanım ile maksimum verim sağlayacaktır.

bottom of page